Zaposlitev: upravitelj objektov m/ž
Sreda, 24. April, 2024

UPRAVITELJ OBJEKTOV

Zaposlimo komunikativno osebo, ki jo veseli dinamično delo z ljudmi in ji organizacija ter vodenje manjših ali večjih vzdrževalnih projektov predstavlja izziv.

KRAJ DELA: Maribor z okolico ali Ljubljana z okolico

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • skrb za obstoječe stranke in pridobivanje novih strank,
  • opravljanje del v skladu z določili Stanovanjskega zakona in sklenjenimi pogodbami, organiziranje in izvedba zborov etažnih lastnikov,
  • koordiniranje izvedbe sprejetih odločitev in obveščanje lastnikov,
  • pregled stavb in priprava načrtov investicij,
  • pridobivanje ponudb izvajalcev za vzdrževalna dela,
  • terensko delo.

PRIČAKUJEMO:

  • izobrazbo gradbene ali druge tehnične smeri,
  • računalniško pismenost (Microsoft Office s povdarkom na MS Word in Excel), dobre komunikacijske veščine,
  • samoiniciativnost, samostojnost in zanesljivost,
  • vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO:

  • dinamično delovno okolje,
  • pravna, marketinška, računovodska in administrativna podpora, dodatna izobraževanja,
  • možnost kariernega razvoja,
  • službena vozila.

Vašo prijavo z življenjepisom pošljite na: zaposlitev@staninvest.si

Naša spletna stran uporablja nujne piškotke, potrebne za delovanje storitev na naši spletni strani, izboljšanje uporabniške izkušnje in vodenje statistike, piškotke za uporabo družbenih omrežij in trženje. Več o piškotkih   Pravila zasebnosti
X Shrani